START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Czas opisu 1 dzień roboczy

Wykonuję opisy badań MR : Mózgowia (tzw. mózgu) wykluczenie lub potwierdzenie obecności guzów, przerzutów, zmian niedokrwiennych, zapalnych, uszkodzeń istoty białej np. SM. Badanie może wykryć duże tętniaki, ale badaniem referencyjnym do diagnostyki tętniaków mózgowia jest badanie angio TK z kontrastem. Opisuję badania MR kręgosłupa: szyjnego, piersiowego i lędźwiowego. Opisy badań narządu rodnego tylko po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu (proszę w mailu przekazać nr tel. Oddzwonię).

W formie ekspresowej nie opisuję badań naczyniowych tzw. angio MR oraz pourazowych np. z wypadków komunikacyjnych, gdyż rozpoznanie zmian może wymagać równoczesnej oceny skanów Tomografii Komputerowej i innych badań.

W przypadku zlecenia oceny dynamiki procesu chorobowego, co wymaga porównania z poprzednim badaniem – cena porównania jest dwukrotnością ceny podstawowej.

Czas opisu do 24 godzin od dostarczenia badania: w dni od poniedziałku do piątku. Nie dotyczy sobót, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy. Badania dostarczone w piątek będą opisane i dostarczone w poniedziałek.

Po wpłaceniu za opis na podane konto 20 1020 3378 0000 1302 0243 2763

Po wpłynięciu kwoty na konto opisujący wyślę skan paragonu fiskalnego za wykonaną usługę.

Badania można dostarczać serwerem WeTranswer na mail: krzysztof.zaleski.radiolog@gmail.com

lub osobiście albo kurierem do placówki Wizjamed ul Teresy 92/lok.2 91-341 Łódź.

Wraz ze skanami uprzejmie proszę dostarczyć czytelną kopię skierowania, powód wykonania badania np. bole głowy, zawroty głowy, nadciśnienie tętnicze, stan po infekcji, stan po przebytym udarze. Takie informacje pozwalają mi na sugerowanie ROZPOZNANIA lub/ i dalsze postępowanie – co niewątpliwie jest dla Państwa optymalne. Bardzo pomaga w interpretacji uwidocznionych zmian podanie chorób współistniejących np. SM, Cukrzyca, zaburzenia rytmu serca.

KONIECZNE jest podanie nr telefonu do kontaktu, gdyby był opisującemu niezbędny.

Mammografie Diagnostyczne i Screeningowe (tzw przesiewowe) opisuję j.w. do 24 godzin (roboczych). Nie opisuję pojedynczych zdjęć mammograficznych np. skan zdjęcia celowanego. Konieczna informacja czy występują dolegliwości i gdzie, czy osoba badana lub jej matka, siostra lub córka miały raka piersi lub mają mutację genu BRC.

Opisujący zwróci cenę opłaty za opis w przypadku uniemożliwiającym jego wykonanie np. z powodu dostarczenia uszkodzonej płyty CD uniemożliwiającej odczytanie skanów, w przypadku źle wykonanego badania – nie zawierającego istotnych sekwencji badania np. sekwencji po kontraście, poruszonych skanów, istotnie zmniejszających dokładność niezbędnych informacji oraz jeżeli temat badania MR przekracza kompetencje opisującego:np. gdyby ktoś przysłał do opisu MR serca. W razie nie podjęcia się opisu zwracam kwotę ile kosztowałby opis, nie zwracam za koszt przelewu oraz za ewentualny koszt kuriera, bo przekazanie badania preferowaną metodą WeTransfer jest bezpłatne.

Badanie obrazowe (MR i Mammografia nie wykazuje wszystkich zmian, dlatego czasami dla ustalenia rozpoznania konieczne jest rozszerzenie badania, dalsza diagnostyka np. scyntygrafia lub angiografia lub/i wczesne badanie kontrolne.

UWAGA w czasie urlopu opisującego, wyjazdów lub w przypadku nadmiaru pracy na mailu krzysztof.zaleski.radiolog@gmail.com

będzie informacja o czasowym nie przyjmowaniu badań do opisów.

CENY : Opis badania MR mózgowia 200 złotych

Opis badania MR kręgosłupa 1 odcinka 150 złotych, w przypadku opisu trzech odcinków cena wynosi 400 złotych

Opis badania Narządu Rodnego 200 złotych

Opis badania Mammografii 100 złotych

W razie niejasności proszę o SMS na telefon 731 778 181 – oddzwonię najszybciej jak będzie to możliwe, ale ponieważ wykonuję badania USG, uprzejmie proszę nie dzwonić na ten telefon.

W przypadku zmian rodzaju badań informacje będą na Fb tej strony www.krzyusztofzaleski.pl

Z wyrazami szacunku

Krzysztof Zaleski
Dr n. med. Specjalista Radiologii
I Diagnostyki Obrazowej

array(3) { ["title"]=> string(13) "Umów wizytę" ["url"]=> string(58) "https://www.znanylekarz.pl/krzysztof-zaleski/radiolog/lodz" ["target"]=> string(0) "" }

Umów wizytę