START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Krzysztof Zaleski – ZnanyLekarz.pl

Ewelina
(8 września 2020)

Wspaniały lekarz z ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem. Przesympatyczny i bardzo pomocny. Poświęca pacjentowi dużo czasu i odpowiada na wszystkie pytania bez problemu. Rzadko kiedy spotyka się takie podejście wśród lekarzy. Szczerze polecam.

Honorata
(7 września 2020)

Jestem naprawdę mile zaskoczona, osobiście mam pewien dystans do lekarzy bo często albo zbywają pacjenta albo badają pobieżnie i w tempie błyskawicy byle szybciej, a tu miła niespodzianka 🙂 Pan Doktor bardzo miły, skrupulatny i mega cierpliwy. Oby więcej takich lekarzy bo zaczynają być na wagę złota… Polecam w 100%

Jacek
(7 września 2020)

Doktor przyjazny fachowa porada godny polecenia ..Zadowolenie z mojej strony gdy zajdzie taka potrzeba napewno zdam się na poradę doktora .

aleksandra mrówczyńska
(7 września 2020)

Wspaniały specjalista, bardzo żałuję że wcześniej nie przyszliśmy do doktora.
rozpoznał u naszej mamy chłoniaka ,poradził gdzie i do kogo się udać by leczenie przebiegło sprawnie .Lekarz o ogromnej empatii i fachowym podejściu do każdego pacjęta .Polecam i bardzo dziękuję

PK
(4 września 2020)

Szybko, sprawnie i wszytsko wyjaśnione. W gabinecie przyjazna atmosfera. Bez opóźnień. Można szczerze polecić.

Moje Kasiuczku
(1 listopada 2014)

Byłam wczoraj na USG piersi u doktora , trafiłam do niego przez przypadek nie czytając tych wszystkich komentarzy z wizyty jestem bardzo zadowolona to przesympatyczny człowiek, szanujący intymność drugiego człowieka, jest dokładny rzetelny , wysłucha pacjenta i po prostu skupia się na nim w 100% Pozdrawiam Katarzyna

Aleksandra Olejnik
(23 sierpnia 2013)

Jestem po badaniu kontrolnym u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona. Zapisałam się na wizytę, przeczytawszy uprzednio pozytywne komentarze na poniższym forum. Z natury jestem dosyć nieufna i przyznam szczerze nie do końca wierzyłam, że wizyta wypadnie tak dobrze. A wypadła! Pan doktor jest niezwykle sympatyczny, ciepły, z indywidualnym podejściem do pacjenta, niezwykle dokładnie wykonuje badania, cały czas „opowiadając”, co widzi na ekranie usg. Podczas mojego badania wszystko dokładnie tłumaczył, objaśniał. Nie straszył, tylko cierpliwie odpowiadał na pytania i wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana dra Zaleskiego.

nestis.n
(8 września 2014)

Niesamowity lekarz, ogromna wiedza teoretyczna, niezwykle w dzisiejszych czasach podejście całościowe do pacjenta. Pan Doktor jest zainteresowany postawieniem trafnej diagnozy u pacjenta, ale to nie jest koniec. Doktor wytłumaczy co dana diagnoza znaczy, jakie jest wskazane dalsze postępowanie, pomoże w wyborze dalszego leczenia. Szczerze oddany pacjentowi, nie liczy się czas. Jest to przede wszystkim dobry człowiek, a lekarzem jest z pewnością z powołania. Polecam w 100%, jestem przekonana, że Pan Doktor pomoże każdemu, kto tylko się do niego zgłosi. Pozdrawiam serdecznie!

alinajezierska
(26 września 2013)

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu mojej wizyty szczerze plecam za pól roku na pewno poproszę o badanie kontrolne Dziękuję

jurgosia
(12 lipca 2013)

Byłam dziś na wizycie. Pełen profesjonalizm od początku, czyli od rejestracji on line, poprzez przyjęcie w przychodni na Szparagowej i w końcu samo badanie usg. Lekarz przesympatyczny, ale i oczywiście bardzo profesjonalny. Polecam na 100%! … a za pół roku kolejna wizyta kontrolna i na pewno u doktora Zaleskiego.

Dagmara W.
(16 maja 2013)

Do pana doktora trafiłam przez przypadek,nie czytając tych wszystkich komentarzy.Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta,fachowego i rzetelnego badania.Za pół roku pójdę z wielką przyjemnością na badania kontrolne .Polecam dr.Zaleskiego. Pozdrawiam serdecznie Dagmara 🙂

Urszula
(18 maja 2015)

Dołączam się całym sercem do pozytywnych wpisów. Bardzo denerwowałam się przed wizytą. Jednak po wejściu do gabinetu spotkałam bardzo sympatycznego i kulturalnego człowieka. Pan Doktor wszystko wytłumaczył rzeczowo i na temat. Bardzo dobry specjalista, badanie odbywa się w miłej atmosferze. Na następne badanie na pewno pójdę tylko do Pana Doktora Krzysztofa Zaleskiego. Panie Doktorze tak trzymać, gorąco polecam i bardzo dziękuję. Urszula S.

Ewa
(11 marca 2014)

Bardzo polecam diagnostykę i konsultacje u dr. Zaleskiego. Znakomity lekarz. Ujmuje ciepłem, empatią, zrozumieniem. Szacunek wzbudza rozległą wiedzą, rzetelnością (w wykonywaniu badań i sposobie przekazywania informacji), wreszcie bardzo wysoką kulturą osobistą. Zdrowie to najwyższa wartość, bardzo starannie wybierajmy lekarzy.

stała pacjentka
(18 września 2013)

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Dokładny, skrupulatny, ma ogromną wiedzę a przy tym poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebują. Każda pacjentka czuje, że w czasie swojej wizyty jest w gabinecie najważniejsza i Pan Doktor skupia się na jej problemie w 100%. Wykonuję u niego USG piersi regularnie od kilku lat, w międzyczasie kilkakrotnie również USG innych narządów. Ufam mu bezgranicznie, lekarz z powołania.

anadom0
(8 maja 2013)

Panie Doktorze bardzo bardzo serdecznie dziękuję za diagnostykę i wspaniałe podejście do moich problemów. Moje hasło rozpoznawcze to ” kręgosłup – lewa stopa”. Chciałabym, aby każdy lekarz, z którym przyjdzie mi się spotkać był tak pełen empatii, profesjonalizmu i zrozumienia dla pacjenta. Podczas tej wizyty czułam, że ja i moje problemy zdrowotne są najważniejsze. Pozdrawiam serdecznie Anna.

W
(23 kwietnia 2013)

Wspaniały specjalista, polecam jeżeli chodzi o USG oraz Rezonans Magnetyczny. Poza tym bardzo porządny człowiek, doskonałe podejście do pacjenta. POLECAM POLECAM POLECAM – zamiast szukać innych specjalistów warto iść do dr Zaleskiego!

Anna
(29 maja 2012)

To doskonały specjalista i pełen empatii potrafi i wie jak uspokoić pacjenta , wspaniały i mądry człowiek dusza. Jestem wdzięczna za opiekę.

Nina
(10 marca 2012)

Super lekarz. Nie wykrył nic a nic u mnie, a już na biopsję się szykowałam. Podobno miałam torbiele w piersi i zmiany dysplastyczne. Pan doktor bardzo się zdziwił, bo piersi czyste. Pytałam kilkakrotnie, czy diagnoza jest prawidłowa. A badanie było przeprowadzone rzetelnie. Dr zajmuje się każdą pacjentką tak, że każda czuje się wyjątkowa. Każdej z nich poświęca tyle czasu, ile sama zechce. I to jest ważne. Tak trzymać dalej Panie doktorze. Rzadko się to już teraz zdarza.

KASIA SUDRA
(10 stycznia 2012)

ŚWIETNY SPECJALISTA, MAŁO TEGO WSPANIAŁY CZŁOWIEK, DLA KTÓREGO LICZY SIĘ PACJENT ANIE CHORY SYSTEM FUNDUSZU.

(13 września 2011)

Najlepszy w Łodzi. Mam do Pana Doktora pełne zaufanie. Polecam.

Miotk
(7 czerwca 2010)

Wspaniały lekarz. Z usług diagnostycznych Pana Doktora korzystam od kilku. Będąc pod Jego opieką czuję się bezpiecznie. Bardzo mi pomógł 31.05.2010. U mojego syna zdiagnozował zapalenie wyrostka robaczkowego ( lekarze leczyli synka na różne choroby). Gdyby nie Doktor nie wiem co by było z moim dzieckiem.Panie Doktorze, jeżeli Pan to czyta to jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za pomoc. Maria

Aniołek3 A.
(26 lutego 2010)

Właśnie wróciłam z badania USG, powiem szczerze ze zapisałam się na USG do Doktora Zaleskiego po przeczytaniu komentarzy poniżej, i nie żałuje 🙂 Doktor jest przesympatyczny, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, konkretny,oby tak dalej.Polecam.

~Malgorzata z Łodzi
(19 września 2009)

Bardzo dobry lekarz, niezwykle empatyczny, swietny diagnosta, mądry człowiek,potrafi uspokoić pacjenta i jednocześnie uczulić na ważne sprawy profilaktyki. Trafiłam do Niego zupełnie przypadkowo w gabinecie Salwe i żałuję, że,tak poźno. Pozdrawiam wszystkich!

~Iwona P.
(12 kwietnia 2009)

Wszystkie opinie napisane przede mną o doktorze Zaleskim są całkowicie prawdziwe. Trudno dodać do nich coś nowego. To faktycznie doskonały specjalista i pełen empatii ,mądry człowiek. Mam mastopatię, mną również inteligentnie i sprawnie pokierował, bardzo się w to angażując.

~Ewa Różycka
(18 września 2008)

U doktora Zaleskiego występuje rzadkie zjawisko: kompetencja zawodowa a zarazem delikatność i empatia wobec uczuć, często przestraszonych, pacjentek. Korzystam z usług diagnostycznych tego lekarza od dobrych kilku lat, gdyż nauczył mnie, że regularność badań pozwala często uniknąć zdrowotnych tarapatów, np. można wychwycić coś, co w danym momencie poddaje się szybkiej i skutecznej terapii, a za jakiś czas stanowiłoby poważne zagrożenie zdrowia. Tak było w wypadku kilku pacjentek doktora, które poznałam w poczekalni Salve. Z serca polecam.

Halina M.
(13 września 2008)

Nie tylko doskonały specjalista, zaangażowany w sprawy pacjenta, ale również psycholog: wykrył u mnie złośliwy nowotwór jajnika, sprawnie pokierował leczeniem udzielając konkretnych rad i przekazując zapewnienie, że wszystko będzie dobrze. Dzięki niemu nie wpadłam w panikę, ale pokonałam chorobę. Wdzięczna za opiekę stała pacjentka.

~K.
(2 lipca 2008)

Rewelacja. Oby takich było więcej. Dla niego liczy sie głownie pacjent lekarz z powołania 🙂